Teslimat Koşulları

Siparişiniz onaylandıktan sonra 8 iş günü içerisinde belirtilen teslimat adresine gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.


Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Kargo takip süreci siparişiniz kargoya verildiğinde başlayacaktır. Siparişinizin takibi için gerekli olan kargo takip numarasına Hesabım menüsü başlığı altındaki “Tüm Siparişlerim” kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak veya www.grikozalak.com ana sayfasında sağ üst menüde yer alan “Sipariş Takip” linkinden direkt ulaşabilirsiniz.
Siparişinizi kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.
Sipariş verildikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilememektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için lütfen adres bilgilerinizi (mahalle, cadde, sokak, bina/daire no, vb…) eksiksiz doldurunuz.

KARGO TESLİM ALINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:
Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin eksiksiz ve hasarsız olduğundan emin olunuz.
Hasarlı veya eksik ürün teslim edilmesi durumunda mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almadan geri gönderiniz.

İhtiyaç halinde 0216 507 20 72 numaralı telefondan ulaşarak her konuda destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında teslim alacak ilgili kişinin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.